Doğal Güneş Koruyucu Yapımı

Doğal Güneş Koruyucu Yapımı

Yaz ayları yaklaşıyor ve güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korumanız için doğal güneş koruyuculardan yana tercihinizi kullananlardansanız, kimyasallara gerek kalmadan ve pahalı markalara da ihtiyacınız olmadan işte size yeni ve etkili doğal güneş koruyucu tarifi;

Malzemeler
1 adet E vitamini kapsülü
Vanilya özü
Aloe vera yağı,
Shea yağı,
Balmumu (benmari usülü eritin)
Hindistan cevizi yağı
Uçucu yağ (zevkinize göre gül, yasemin, lavanta, portakal veya limon yağlarından birini seçebilirsiniz)
Doğal Zeytinyağı
Çinko oksit

Hazırlanışı: Tüm malzemelerden her birini eşit oranda olacak şekilde bir karıştırma kabında iyice karıştırın. İçine de aynı miktarda yeşil çay veya demlenen suyu ilave edebilirsiniz. Cam ve koyu renkli bir şişede, kavanozda güneş koruyucunuzu muhafaza edin. Kullanmadığınız zaman buzdolabında da muhafaza edebilirsiniz.

Hassas, normal ve çok açık tenliler için ideal olan bu güneş koruyucu kremi güneşe çıkmadan önce, havuzdan ve denizden her çıktığınızda yeniden mutlaka sürün.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz