Doğal Dalgalı Saç Modelleri

Doğal Dalgalı Saç Modelleri

Saçlar en güzel ve en özel aksesuarlarımızdır. Allah’ın bize vermiş olduğu hediyelerden birisidir. Bayanlar için söz konusu saç olunca akan sular durur. Her kadın bakımlı ve sağlıklı, güzel saçlara aynı zamanda imrenilecek ve özenilecek bir saça sahip olmak ister. Bu yüzden her bayan kendine en çok yakışacak saç modelini seçmeye çaba gösterir. Bu yıl doğal saçlar daha çok ön plana çıkıyor. Eskiye göre daha muntazam saçlar yerine doğal, dağınık ve dalgalı saçlar daha çok tercih ediliyor.

Doğal dalgalı saçlar; 2015 yılının doğal saç modasında büyük bir yer kaplıyor. Kolaylıkla yapabileceğiniz bu saç modeli doğallığının yanı sıra size çok hoş bir görünüm katacaktır. Doğal dalgalar yüzünüze hareketlilik ve canlılık katarak daha dinamik ve daha genç görünmenizi sağlayacaktır. Özellikle de saçınızın renginde yer yer farklılıklar, gölgeler veya ışıltılar var ise yaptığınız dalgalar sayesinde daha çok ortaya çıkacak ve size renkli bir görünüm katacaktır.

Doğal dalgaları her tür kıyafetinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Özellikle de spor bir şıklık yaratacağınız da en uygun seçim olacaktır. Elleriniz yardımıyla, tarakla ya da maşa ile yapabileceğiniz doğal dalgalar güzelliğinizi daha ön plana çıkaracaktır. Doğal dalgalar maşa yardımıyla yapılmış belirgin ve muntazam saçlardan daha hoş ve daha sade duracaktır. Banyodan çıktığınızda başınızı aşağıya eğerek saç kremi ile elleriniz yardımıyla saçlarınızı mıncıklayarak saçlarınızda kalıcı bir doğal dalga oluşturabilirsiniz. Sıkacağınız bir sprey saçlarınızın dalgasının uzun süre kalıcı olmasını sağlayacaktır. Genellikle her yüz şekline uyum sağlayabilen doğal dalgalar size doğal bir güzellik katacaktır. Zarif bayanların saç modeli seçimlerinde dikkat etmeleri gereken en önemli şey, yüz şekline en uygun olan modelleri seçmelidirler.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz