Doğal Bayan Saç Modelleri

Doğal Bayan Saç Modelleri

Son yıllarda doğal görünmek moda sayılıyor. Bu yüzden dağınık topuz modelleri, dalgalı dağınık saçlar çok daha fazla beğeniliyor. Kuaförden çıkmış hissi yaratan muntazam taranmış ve dümdüz yapılmış saçlar yerine bu yıl daha çok dağınık ve doğal saçlar tercih ediliyor. Her yıl insanların zevkleri de değiştiği için saç modelleri de değişiklik gösteriyor. Düz saçlar bir kaç yıldır olduğu gibi bu yılda çok fazla tercih ediliyor.

Bayanların düz saçtan vazgeçememesinin ve düz saçı çok sık kullanmalarının en önemli sebeplerinden bazıları şunlardır; düz saçlar hem doğal duruyor, hem bayanın yüzünü daha ince gösteriyor hem de genellikle her bayana yakışıyor olması çok tercih edilmesinin nedenlerindendir. Kıvırcık saçlara sahip olan bayanlar çoğu zaman saçlarını düzene sokamamaktan şikâyet eder. Ama bu yıl dağınık saçlar moda olduğundan bir şekillendirici yardımı ile buklelerinizi belirginleştirip dışarı çıkabilirsiniz. Bu yıl kabarık saçlar da çok kullanıldığından göze batmayacak tersine hoş bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

Yağlı saçlara sahip olan bayanlar en fazla iki günde bir saçlarını yıkamalı ve saç kremi gibi kozmetik ürünlerinden uzak durmalıdır. Düz saçlı bayanlar dalgalı saçlara, kıvırcık ve dalgalı saçlara sahip olan bayanlar ise her zaman düz saçlara özenirler. Fakat en güzeli kendi saçınızdır. Sadece birkaç dokunuşla saçlarınızın çok daha güzel görünmesini sağlayabilir hem de doğal bir görünüm yaratabilirsiniz.

 


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz