Diyetsiz İncelmenin Yolları

Diyetsiz İncelmenin Yolları

Yaz mevsimi artık çok yaklaşmışken fazla kilolarınızdan diyet yapmadan da kurtulmak mümkün.Diyetsiz incelmenin püf noktaları ise şöyle;

Düzenli Uyuyun
Düzenli uyku aslında kilo vermenin temelidir. Vücudunuz için az olan uyumak ertesi günü vücudunuzda ödem birikmesine sebep olur.

Yeşil Çay ve Bol Su İçin
Yeşil çay içerisinde bulunan antioksidan maddeler ile hem metabolizmanızı hızlandırıcı hem de bağışıklık sistemini güçlendirici bir etkisi bulunmaktadır. Vücuttaki ödemin dışarı atılması için temel içecek sudur. Günde ortalama 2 litre su içmeniz kesinlikle gereklidir.

Akşam Hafif Yemek Tercih Edin
Özellikle akşam yemeğinde sebze ve zeytinyağlı olan hafif besinleri tercih etmeniz kilo vermenize yardımcı olacaktır. Yağlı olan soslu yemekleri tercih etmek yerine lifli ve kalorisi düşük mevsime uygun sebzeleri tercih etmeniz faydalı olacaktır.

Porsiyonları Küçültün
Porsiyon küçültmek yapabileceğiniz en pratik adımdır. Porsiyon küçültmek tabağınız dan sağlıksız besinleri çıkarma ve tükettiğiniz abur cuburdan uzak durma anlamına da gelmelidir.

Tam Tahıllıları Seçin
Makarna, pirinç ve ekmek türlerinde kepekli olanları tercih edebilirsiniz. Ayrıca ekmek çeşidinde tam buğday ve tam çavdarlı olanlarda yine tercih edilebilir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz