Diyet için C Vitamini Gerekiyor!

Diyet için C Vitamini Gerekiyor!

Zayıflamak her kadının  her bayanın hayalidir. Her bayan vücudunun fit görünmesini ve göbek yağları olmamasını istemektedir. Ancak ne yapılırsa yapılsın, hamileliklerden sonra oluşan yağlar ve hunharca yenilen yemeklerin acısı kilolar ile çıkıyor. Bu yüzdende bayanlar çok sıkça diyet listeleri ve zayıflama yöntemleri uygulamaya çalışmaktalar. Gelin sizde C vitaminin nimetlerinden faydalanın ve zayıflamaya bir adım önde başlayın.

Bayanların sıkça karşılaştığı problemlerden olan kilolar, hep dert olmuştur . Of nasıl zayıflayacağım, zayıflamak için neler yapabilirim gibi birden türlü sorular ile kendi kendilerine iç yakarırlar. Sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalıştığım blogda, zayıflamanın püf noktalarını anlatmaya çalışıyorum. Şimdi ise diyetlerin vazgeçilmezi C vitaminli diyet listesini açıklayacağım.

Aslına bakarsanız sağlıklı yaşamak, kilo vermekten daha önemli. Bunu ben değil uzmanlar söylüyor. Uzmanlar düzenli egzersizin ve sağlıklı beslenmenin yaşam tarzı olması gerektiğini de söylüyorlar. Birde bazı gıdalar yağ yakımını hızlandırıyor. Bu gıdaların beslenme listelerinde eksik edilmemesi gerektiği de yine uzmanların görüşleri arasında.

c-vitamini

Örneğin, spor yapmadan önce C vitamini alır iseniz spor esnasında yağ yakımını hızlandıracağı söylenmekte. Bu şekilde hızlı kilo vermek içten bile değil.

C Vitamini Bulunan Besinler ;

Yeşil biber, portakal, kivi, domates’te yüksek derecede C vitamini bulunuyor. Bu besinleri spordan önce yediğiniz zaman yağ yakma oranınız kat be kat artıyor. Böylece hızlı zayıflama oranınızda orantılı şekilde artıyor.

Ayrıca yeşil çay tüketmek yağ yakımını hızlandırırken metabolizma hızınızı da arttıran diğer  besinler arasında. Lifli gıdalar (nohut , mercimek, fasülye …) tokluk hissi verdiğinden yine kilo kaybına sebep oluyor ve zayıflamaya yardımcı unsur.

C Vitamini bulunan besinleri kullanarak hem C vitamini alıp sağlıklı şekilde besleneceksiniz, hemde yağ yakmanıza olanak sağlayarak size zayıflama da yardımcı olacak. Avakoduyu yine aynı şekilde salatalarınızda kullanır iseniz metabolizmanız hızlı şekilde çalışır ve size yardımcı olur. Egzersize aç karnına başlamamanız gerektiğini de unutmayın. Çünkü spor esnasında fazla enerji harcanacağından bu muhakkak karşılanmalıdır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz