Dior’un Yeni Marka Yüzü Şaşırtmadı

Dior’un Yeni Marka Yüzü Şaşırtmadı

Dior’un Yeni Marka Yüzü Şaşırtmadı

Ünlü modaevi DIOR’un reklam çekimlerinde hangi ünlü objektif karşısına çıkacak büyük merak konusuydu. Merak edilen bu konu nihayet açıklığa kavuştu. Ancak, markanın yeni reklam yüzü bu kez de şaşırtmedı ve 3’üncü kez Amerikan aktris Jennifer Lawrence oldu.

Fotoğrafçı Patrick Demarchelier tarafından çekilen kareler bu ayda yayınlanmaya başlamasıyla birlikte abartılı fotoshop uygulandığı gerekçesiyle magazin dünyasını karıştırmayı başardı bile. 23 yaşındaki ünlü aktristin karelerine siz de bir göz atmaya ne dersiniz.

jennifer-lawrence-dior-icin-3ncu-kez-objektif-karsisina-gecti1 jennifer-lawrence-dior-icin-3ncu-kez-objektif-karsisina-gecti2 jennifer-lawrence-dior-icin-3ncu-kez-objektif-karsisina-gecti3 jennifer-lawrence-dior-icin-3ncu-kez-objektif-karsisina-gecti4 jennifer-lawrence-dior-icin-3ncu-kez-objektif-karsisina-gecti5 jennifer-lawrence-dior-icin-3ncu-kez-objektif-karsisina-gecti6


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz