Desenli Pantolonlar Nasıl Giyilir

Desenli Pantolonlar Nasıl Giyilir

Bahar mevsimi yaklaştıkça doğayı anımsatan desenleri daha çok görmeye başlıyoruz. Bu bahar sezonunda desenli pantolonlar trendi ile oldukça hareketli bir modaya sahip olacağız.P eki ama desenli pantolon nasıl giyilir?

İlk etapta ne giyerseniz giyin,önce vücut tipinizi bilmeniz gerekmektedir. Desenli pantolon seçerken de buna dikkat etmek önemlidir. Boyunuz uzun değilse üzerinize oturan pantolonları tercih etmelisiniz. Alt kısımda yani basenlerde sorunlarınız varsa geniş olduğunu düşündüğünüz bölgelerde daha küçük desenler tercih etmelisiniz. Bu seçim size bir nebze kamuflaj sağlayacaktır.

Desenli pantolon giydiğiniz zaman kıyafet dengesini göz önüne almak gerekiyor. Örneğin; üst kısımda tek renk tercihiniz oldukça isabetli bir karar olabilir. Pantolonun içindeki bir tonun seçilmesi bu parça için uyumlu bir öneridir. Ayakkabı ve çanta kullanımı içinse yine pantolonun içindeki renklerden biri düşünülebilir.

Daha cesur bir stil düşünüyorsanız çizgili bluzler ile desenli pantolonları deneyebilirsiniz. İki parça da desenli olmasına rağmen birbirleriyle uyumlu olabilirler. Bunun dışındaki farklı kombinlerde uyum sorunu yaşayabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz