Deniz Kabukları ile Dekorasyon

Deniz Kabukları ile Dekorasyon

Sahillerde,denizlerde ve kumsallarda bulabileceğiniz pek çok deniz kabuğunu evinizde de dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Sadece evde değil otellerde, cafelerde veya restoranlarda da deniz kabukları dekorasyonda kullanılmaktadır. Yazlık bir hava katan marin tarzı bir detayı ortamlara taşımanız bu sayede kolaydır.

Kullanmaktan sıkıldığınız veya dış yüzeyi aşınan saksılarınızı, deniz kabukları ile süsleyebilirsiniz. Etkili bir yapıştırıcı yardımıyla kabukları saksıya yapıştırmalısınız. Dilerseniz de kabukların arasına farklı renklerdeki boncuklar ve denizyıldızları da serpiştirebilirsiniz.

Cam bir fanusun içerisine büyük bir mum yerleştirin ve zeminini de deniz kabukları ile güzelce süsleyin. Dilerseniz bu kabukları da mum ile aynı veya uyum gösterecek başka herhangi bir renge de boyayabilirsiniz.

Deniz kabuklarını, duvarlara da asabilirsiniz. Pano şeklinde kombinleyerek, hepsini bir arada duvarınızda değerlendirebilirsiniz. Farklı bir seçenek olarak ise denizci filelerinden alarak, filelerin üzerine bu deniz kabuklarını atarak tavanda veya duvarlarda hoş bir atmosfer için kullanabilirsiniz.

Evinizde veya bahçenizde kullanabileceğiniz rüzgâr çanlarını aslında deniz kabukları ile de yapabilirsiniz. Bunun için de bir matkap yardımıyla kabukların alt ve üst kısımlarında küçük delikler açınız. İp üzerinde bu kabukları tek sıra halinde olacak şekilde dizerek, birleştirin.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz