Dekorasyonda Üç Kuralı Uygulaması

Dekorasyonda Üç Kuralı Uygulaması

Dekorasyonda üç kuralı bilinen bir konudur. Evinizi dekore ederken mutlaka üç kuralına uymanız tavsiye edilir. İsterseniz üç kuralına birlikte bakalım…

Bir Odada Üç Renk Uygulaması

Odalarınız için renk seçmenin zor olduğunu düşünüyorsanız ve fakat hangisini ne miktarda kullanacağınız dan emin olamıyorsanız üç kuralını uygulamalısınız. 60/30/10 ölçülerine göre renkleri kullanmanız gereken üç kuralında %60 ana renk,%30 ikinci renk veda vurgu rengi gelmektedir.

Üç Farklı Kumaş

Farklı kumaş türlerini bir arada kullanmak biraz karışık bir iş olabilir. Üç kuralına göre ise renkleri ya da desenleri birbirine uyumlu şekilde olacak üç farklı kumaşı kullanarak başarıyla kombinleyebilirsiniz. Pamuklu, saten ve kadife tarzı üç farklı kumaş,bu tarz bir dekarasyon fikrine örnektir.

Üç Farklı Çeşitte Işık

Işıklandırma konusu olduğunda da üç kuralı oldukça işe yarar bir çözüm sunuyor. Üç farklı stilde ışığı istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Ancak en fazla üç stil kullanmaya dikkat etmelisiniz. Mum ışığı, aplik ve avize üç tür ışıklandırmayı örneklemektedif.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz