Dekorasyonda Mobilya ve Perde Uyumu

Dekorasyonda Mobilya ve Perde Uyumu

Aksesuar veya küçük bir detay olarak görülen perdeler,evimizde ve mekanlarda aslında olmazsa olmazlardandır. Dekorasyonu tamamlayan en önemli parçalardandır.

Evinizin tüm odalarında kullanılan perdeler, mobilyalar ve diğer eşyalarla uyumlu bir biçimde olmalıdır. Örneğin; Klasik bir tarzda tercih ettiğiniz mobilyalarınız için, japon perdeler uyumlu olmayacaktır. Bunun yerine ip perdeler veya balon perdeler tercih edilebilir.

Ayrıca mobilyalarınız da olan renklerin perdelerinizle birlikte kombinasyonu önem taşır. İlla ki aynı renk olması gerekmez ancak aynı tonda veya uyumlu bir renk kullanılmalıdır. Perdenizin içine serpiştirilen veya desenlerinde yer alan renkler, mobilyalarınız da da olması dekorasyonun uyumu ve şıklığı açısından göze hitap eden detaylardır.

Moda renkler ve trendleri takip etmeye aslında çok gerek yoktur. Perdelerinizin dokusu ve renginin, mobilyalarınızın dokusu ve renkleriyle birlikteliği sizin zevkinize kalan seçimlerden oluşur. Ancak önerdiğimiz ipuçlarını uygulayıp uygulamamak size kalmıştır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz