Dar Kotlarla Giyilebilecek Ayakkabılar

Dar Kotlarla Giyilebilecek Ayakkabılar

Kot pantolonlar gardırobumuzun vazgeçilmez parçasıdır. Boru paça, bol paça, ispanyol paça, dar paça gibi farklı seçenekleriyle giyimimizi zenginleştirir. Kot pantolonlar farklı renk ve stilleriyle de her zevke hitap edecek potansiyele sahiptir. Kot pantolonda en zor tercihlerden biri altına giyilebilecek en iyi ayakkabı seçimidir. Biz bu yazımızda dar kotlarla giyilebilecek ayakkabılar hakkındaki önerilerimizi sizlerle paylaşacağız.

Stilettolar
Dar kot pantolonlarla en iyi kombin yapılabilecek ayakkabı çeşiti stilettolardır. İnce uzun topuk ve sivri ve kapalı burun stilleriyle ayakkabıda zerafeti yansıtan stilettolarınız ve kot pantolonunuzla şıklığı yakalayacaksınız. Kırmızı, siyah ve camel renklerini tercih etmelisiniz.

Spor Ayakkabı
Dar kotların en iyi bir diğer tamamlayıcısı şüphesiz spor ayakkabılardır. Spor giyimde tarz olmayı hedefleyenler için isabetli bir ayakkabı tercihi tamamlayıcınız olacaktır. Spor ayakkabının her tip ve rengi kot pantolon kombininiz için kurtarıcı niteliktedir.

Kalın Topuklu Botlar
Özellikle kış sezonu için size yol gösterecek bu önerimiz dar kot pantolonun altına hangi ayakkabı karmaşasını yaşayanlar için olacak. Bu botların deri ya da süet olanları oldukça ideal olacaktır. Siyah, kahverengi, camel ya da bordo renklerde yoğunlaşın.

Babetler
Babetler son yılların vazgeçilmez trend ayakkabı türüdür. Özellikle sivri burun, desenli ya da düz renk olanlarını tercih edebilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz