Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı Saç Modelleri

Son yıllarda çok daha fazla beğeni kazanan doğal ve dalgalı saçlar birçok bayana yakıştığı ve kullanımı da oldukça kolay olduğu için çok tercih ediliyor. Özellikle de su dalgası, hanımların saçlarında uzun bir süre kalıyor ve hoş bir görüntü yaratıyor. Kullanımı da kolay olan bu saçlar sayesinde hanımlar günlük hayatlarında saatlerce saçları ile uğraşmak zorunda kalmıyor. Saçlarınız dalgalı ise banyodan çıktıktan sonra ellerinizle saçlarınızı saç kremi yardımıyla mıncıklayın. Saçınız kuruduğunda doğal buklelere sahip olacaksınız. Saçınıza maşa yapmışsınız gibi görünecek, saçlarınızı yakmadan, zarar vermeden sağlıklı bir saça sahip olacaksınız.

Dalgalı saçlar kullanım bakımından kolay olduğu gibi kabarmaya da bir o kadar da meyillidir. Saçınızın kabarmasını önlemek için saç kremi ve saç spreyi kullanabilirsiniz. Çok fazla jöle ve saç spreyi kullanmanız saçlarınızın dökülmesine yol açabilir ve saçlarınızın yıpranmasına neden olabilir. Yıpranan saçlarınız kırılır ve kopar. Bu da sağlıksız ve cansız bir görünüme yol açar.

Doğal dalgalı saçlar birçok kadının sahip olmak istediği bir şeydir. Düz saçlara sahipseniz kalıcı saç dalgaları da yaptırabilirsiniz. Kuaförde yaptıracağınız bir dalgalı saçı da uzun süre kullanabilirsiniz. Duşa girdiğinizde dahi uzun süre bozulmayan ve dayanıklılığını koruyan bir şekilde yapılır. Saçınıza çok fazla maşa yapmanız saçınızın yıpranmasına neden olacağından kalıcı saç dalgası yaptırmanız daha uygun olacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz