Dağınık Topuz Saç Modelleri

Dağınık Topuz Saç Modelleri

Modanın hiç bir zaman eskitemediği bir saç modeli ile daha karşı karşıyayız. Yine kadınlar topuzu farklı kullanım alanlarına göre tercih etmişlerdir. Şimdi bir iş yemeğine yada özel bir davete katılacak olan kadınlar için daha çok tercihe açık bir model varsa, buda kesinlikle ”sıkı topuz” dur. Çünkü bu model daha çok ciddiyetin temsilcisidir. Kişinin giyimi, tavrı kadar, saçı da ortamda çok fazla dikkat çekmesine sebebiyet verir. Daha rahat ortamlar için kullanılan topuz modelleri arasında ” dağınık topuza” dikkat çekebiliriz.

Dağınık topuz daha çok ev ortamında, arkadaş ortamında, düğün ortamlarında sıklıkla kullanılan topuz türüdür. Bayanların topuzu tercihlerinde öne çıkan yönleri ise; Topuzun doğal bir görüntü sağlaması, zerafeti bütünüyle temsil etmesi ve daha dişi bir görüntü sağlanmasından dolayı tercihen fazla olan bir saç modelidir. Topuz modeli dekolte giyen kadınlar için vazgeçilmez bir modeldir. Dekoltenin öne çıkması için yada dekoltenin hafifletilmesi içinde tercih edilir. Topuz modeli, üzerinden asırlarda geçse yitip gidecek bir model olmayacağından eminim..

 


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz