Cut-Out Omuzlarla Modayı Yakalayın

Cut-Out Omuzlarla Modayı Yakalayın

Cut-out omuzlu yani omuz kısmı kesik olan modeller günümüzde son derece revaçtadır. Sokak modasının en fazla öne çıkan modelleri arasında yer alan cut-out omuz trendi hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır.

Elbisede Cut-Out Rüzgarları

Elbiseler, mevsim şartları ne olursa olsun tercih edilen giysilerdir. Özellikle İlkbahar döneminde daha fazla ön plana çıkan elbiselerde cut-out ayrıntılı modeller önümüzdeki sezonda da karşımıza çıkacaktır. Omuzlardaki dekolte adı verilen bu ayrıntı, özellikle koyu renk elbiselerde daha fazla dikkat çekmektedir.

cut-out-omuz-modasi-2

Kayık yaka elbiselerde cut-out tarzının kullanılması bazı riskler içermektedir. Yine de bu ayrıntının her türlü yakada kullanılması elbiseye feminen bir görüntü kazandırmaktadır. Bu da oldukça önemli bir artıyı beraberinde getirmektedir.

Kazaklar ve Gömleklerde Omuz Dekoltesi

Cut-out tarzda üretilen kazaklar ve gömlekler, önemli mağazaların vitrinlerini süslemektedir. Sokak stiliyle ilgili önemli defilelerde bu tarz kazaklara ve gömleklere büyük bir önem verilmiştir. Sokak stilinde tarzı belirleyen kişiler de bu tarzda ürünleri tercih etmeye başlamışlardır.

cut-out-omuz-modasi

İçinde bulunduğumuz kış döneminde yarım boğazlı kazaklarda bu ayrıntı öne çıkmaktadır. Ayrıca mevsim ne olursa olsun gömlek şıklığından ödün vermek istemeyenler için omuz dekolteli gömlekler doğru seçim olacaktır. Bu tarz gömleklerde beyazın ön planda olduğu görülmektedir.

Cut-Out Kombinler

Cut-out tarzda elbiselerle sade aksesuarları ve mücevherleri tercih etmelisiniz. Bu tarzda kombin oluşturacak kişilerin kolye tarzında mücevher kullanmaması daha doğru karar olacaktır. Bunun da en önemli nedeni, dikkatin omuz dekoltesinde yoğunlaşmasının sağlanmasıdır.

Cut-out kazakları kombinlerken, uygun tarzda pantolon giymeniz ve omuz çantası yerine el çantası ile kombininizi tamamlamanız önerilmektedir. Bu tarz gömleklerle birlikte, sezonun modası olan bol pantolonları kombinleyebilir ya da tarzınıza uygun olarak kısa etek tercihinde bulunabilirsiniz. Bu ilgi çekici ürünleri denemenizde büyük fayda vardır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz