Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. Bu kıyafetleri giymek için bazı noktalara dikkat edilmelidir. Çizgili kıyafetler nasıl giyilir sorusunun yanıtı şu şekildedir:

Kalın Kısımlarda Yatay Çizgi Kullanmayın

Giyim tarzında en önemli nokta vücut hatlarına dikkat edilmesidir. Çizgili kıyafetler konusunda vücudunuzun kalın olan noktasından yatay çizgileri uzak tutmanız önerilmektedir. Yatay çizgilerin kilolu göstermesini önlemek için vücudun ince kısımlarında kullanılmasına dikkat edilmelidir.

Çizgili Pantolon Seçimi

Çizgili pantolon giyinmek isteyenler için tercih edecekleri pantolonun kalıbı son derece önemlidir. Özellikle basen ve kalça kısmında sorun bulunanlar için dar kesim çizgili pantolon önerilmemektedir. Bu kişiler için daha geniş kesim ve bol paçalı modeller önerilmektedir.

Kilo Sorunu Olanlara Öneriler

Çizgili kıyafetler nasıl giyilir sorusunun yanıtları arasında kilo sorunu yaşayanların geniş çizgili kıyafetlerden uzak durması gerekmektedir. Geniş çizgili kıyafetler kilo sorununun daha belirgin bir şekilde ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Çizgili kıyafet seçimi biraz risklidir. Özellikle pantolon konusunda yapılacak yanlış seçim olumsuz görüntüye neden olacaktır. Bu nedenle çizgili kıyafetler nasıl giyilir sorusuna yanıt bulduktan sonra tercihte bulunmanız önerilmektedir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz