Cilt Yenileyici Maranki Kürü Tarifi

Cilt Yenileyici Maranki Kürü Tarifi

Kişisel web sitesinde insanın cildinin iç dünyasının bir yansıması olduğunu belirten Ahmet Maranki, beslenme ile cilt sağlığı ve güzelliği arasındaki ilişkiye de vurgu yapmaktadır. Cildimiz için sebze, meyve ve süt grubu ürünlerin önemli olduğunu bildiren Ahmet Maranki fazla baharat tüketimi  konusunda da baharat tüketiminin cilde zarar verdiği gerekçesiyle uyarıda bulunmaktadır.

Sağlıklı kürleri ile dikkat çeken ve oldukça faydalı kür tarifleriyle de tanınan Maranki’ nin cilt yenileyici kürünü mutlaka deneyin.

Ahmet Maranki Cilt Yenileyici Kür Tarifi

Malzemeler

  • 20 gram gül suyu
  • 20 gram kil maskesi
  • 10 gram kekik suyu
  • 5 gram buğday yağı
  • 5 gram kayısı yağı

 

Maranki  cilt yenileyici  kürü hazırlamak için  tüm malzemeler güzelce karıştırılır. Maske ciltte bir saat bekletilir ve gül suyu yardımıyla ciltten temizlenir.

Maranki alternatif bir cilt yenileyici kür tarifinde ise ıhlamur kullanmaktadır. 5 gram ıhlamur, 1 su bardağı kaynamış suda 10 dakika bekletilerek cilt ve boyun bu su ile silinir. Ayrıca Maranki kürleri içinde son derece kolay bir kürde marul suyu kürüdür. Marul yaprakları iyice sıkılarak elde edilen su, kür olarak cilt için kullanılır  ve böylelikle  cilt yenilenerek canlanır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz