Cilt Tonu Dengesi İçin Ne Yapılır?

Cilt Tonu Dengesi İçin Ne Yapılır?

Ciltte oluşan ton farklılıkları için yapılması gereken ilk adım bunun nedenini bulmaktır. Güvenli ve kalıcı çözüme, uygulanan doğru tedavi uygulamalarıyla ulaşılır. Ne yazık ki, herkesin medikal hizmet ya da kozmetik ürünlerden destek alma imkanı yok. Evde ekonomik ve doğal malzemelerle etkili sonuç alabileceğiniz karışımlar hazırlayabilirsiniz. Lütfen, ürünlere alerjiniz varsa uygulamayı denemeyiniz!

Cilt Tonu Denge Bakım Maskesi

1 çay kaşığı karbonatı, 1 tatlı kaşığı yoğurtla karıştırarak krem haline getirin. Maske kabaracaktır, endişelenmeyin! Temiz cildinize uygulayın. 15 dakika sonunda ılık suyla temizleyin ve soğuk suyla durulayın. Cildinizde hasarlı olan bölgeye göre aynı ölçülerde maskeyi artırabilirsiniz. Olgun lekelerin açılması zaman alacaktır. Düzenli uygulandığı takdirde memnuniyet yaratır.

Yüz Tonu İçin Denge Maskesi

1 demet maydanozu sapları yumuşayıncaya kadar kaynatın. Suyunu ve maydanozları ayrı kaplara aktarın. 1 yemek kaşığı beyaz kilin içine maydanoz suyunu azar azar ekleyin. Krem kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Temiz yüzünüze yayın ve kuruyana kadar bekleyin. Ilık suyla temizleyin. Haftada bir kez yapılması yeterlidir. Kalan maydanoz suyunu cam kavanozda buzdolabında bir hafta muhafaza edebilirsiniz.

Dekolte Bölgesi İçin Ton Dengeleyici Maske

2’şer çorba kaşığı süt ve balı özdeşleştirin, karışımı dekolte bölgesine sürün. Yarım saat bekledikten sonra ılık suyla arındırın. Her gün taze hazırlayarak uygulayın. Düzenli olarak yapıldığında birkaç hafta içinde olumlu sonuç alabilirsiniz. Yüzünüze de uygulamaktan çekinmeyin. Cilt tonunu dengeleyeceği gibi rengin açılmasını da sağlar.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz