Cildi Gerginleştiren Maske Tarifi

Cildi Gerginleştiren Maske Tarifi

Gergin, ışıl ışıl bir cilt güzellik ölçütleri arasındadır. Kadının ilk dikkat çeken yüz bölgenize, her sabah  uygulayacağınız güzellik maskesi yardımıyla sağlıklı bir gönünüm kazandırabilirsiniz.

Gün içinde kendinizi daha iyi hissetmek için, tarifini verdiğimiz güzellik maskesiyle güne parlak ve gergin bir ciltle başlayacaksınız.

Cildi Gerginleştiren Maske Tarifi

Malzemeler
– Bir fincan kahve telvesi
– Bir tatlı kaşığı kuru nane
– Gül suyu

Hazırlanışı ve Uygulanışı
Bir fincan kahve telvesine bir tatlı kaşığı kuru naneyi ekleyip karıştırın, bu karışımı sulu bir kıvam alana dek gül suyu ekleyin. 5 dakika maskeyi bekleterek,  koyulaştığında makyaj pamuğu yardımıyla cildinize dairesel  hareketlerle yedirin. Cildinize yüzük parmağınızla beş dakika hafif masaj uygulayın. Maskeyi 15 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. Cildinizi parladığını görecek ve cildinizde gerginliği hissedeceksiniz!


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz