Çalışan Kadının Kurtarıcısı; Keten Elbise

Çalışan Kadının Kurtarıcısı; Keten Elbise

Çalışan kadınlar için uzun yaz günlerinde ofiste şık görünmenin yanı sıra rahat da hissedebilmek önemlidir. Keten elbiseler bunun için en doğru seçenek. Markaların yaz koleksiyonlarında onlarca farklı renk ve modelde keten elbiseye yer vermesi sayesinde yaz boyunca işe giderken giyinmekte hiç zorlanmayacaksınız.

Keten elbiseleri kombinlemek de son derece kolay. Bu sayede sabah işe giderken hazırlanmak için saatlerce uğraşmak zorunda kalmaktan da kurtulacaksınız. Bu rahat ve şık elbiseleri ister hafif topuklu ayakkabılarla, ister babetlerle ister sandaletlerle birlikte giyebilirsiniz. Çanta seçiminizi de uyumlu renklerden yana kullandınız mı enerjik, şık ve rahat bir iş gününe hazırsınız demektir. Bu arada aksesuar olarak da ince kemerlerin keten elbiselere bambaşka bir hava kattığını ekleyelim.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz