Büyük Beden Giyenlere Stil Önerileri

Büyük Beden Giyenlere Stil Önerileri

Büyük beden giyen kadınlar kullanacakları stil önerileri sayesinde olduklarından daha zayıf görünürken şıklıklarını da kaybetmeyecekler.Daha ince ve daha uzun görünmek zor değil.

Koyu renkleri tercih edin: Kilolu kadınlar kıyafetlerinde daha çok koyu renkleri tercih etmelidirler. Siyah ve kahverengi tonlarındaki kıyafet seçimleri sizi daha zayıf gösterecektir.

Büyük desenlerden uzak durun: Büyük ve abartılı desenler insanları olduklarından kilolu göstermektedir. Desenli bir bluz altına mutlaka düz ve tek renk bir pantolon veya etek seçimi yapılmalıdır. Kilolu olan hangi bölgeyse o bölgede tek renk kullanımı büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Bol kıyafetlerden kaçının: Büyük beden giyen kadınlar dökümlü ve bol kıyafetler giyerek hata yapmaktadırlar. Kişileri olduğundan daha kilolu gösteren bol kıyafetler yanlış bir tercihtir.

Dikkatleri dağıtın: Kilolar bel ve basen çevresinde yoğunlaşıyorsa dikkatleri omuz bölgesine çekmek daha iyi olacaktır. Topuklu ayakkabılar da basenlerdeki kiloları saklamanızda yardımcı olacaktır. Küçük çanta kullanmakta kiloları daha da belirginleştirmektedir. Orta boy çantalar ideal tercih olacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz