Burun Ucu Estetiği

Burun Ucu Estetiği

Burun estetiği ile artık hem kadınlar hem de erkekler istedikleri bir burun yapısına ulaşabiliyorlar. Bu durum bazen kişinin tamamen zevkine göre şekillenip karar verilirken, bazı durumlarda da bu uygulama mecbur kalınarak yapılabiliyor. Burun estetiği çoğu zaman oluşan kırık ya da deformeler sonucu mecbur olarak yapılabiliyor. Elbette bunların yanı sıra isteğe göre ve tamamen kişi memnun olmadığı burnuna uygulama yaptırabilir. Burun estetiği demek burnun tamamen farklılaşacağı değil. Sadece istediğiniz birkaç noktasını da değiştirebilirsiniz. Örneğin eğer sadece ön kısmından şikâyetçiyseniz bu kısma müdahale ettirebilir ve tamamını elletmeyebilirsiniz. Burun esteti için doktorunuz ile görüşerek nasıl daha güzel olabileceğinin kararını verebilirsiniz. Bazen sadece burun delikleri için operasyon yaptıracağınız gibi tamamı içinde uygulama yaptırabilirsiniz. Burun estetiği için doktorunuz ile konuşma ve karar vermeniz çok önemli. Tam ve olması gereken bir kararda yapılan burun sizleri oldukça mutlu edecek. Burun estetiği ile aklınıza takılanları doktorunuza iletiniz ve çözümlerin neler olabileceğini görmelisiniz

Burun ucu estetiği de yapılan bir diğer uygulamadır. Genellikle bazı kişiler burunlarının her hattından memnun olabilir ama sadece uç kısmını beğenmiyor olabilir. Bu durumda genellikle burunlar daha çok alta dönük olmakta ve kişinin simasını çok fazla değiştirmektedir. Oysa buna küçük bir müdahale bulunarak doktorunuz çok daha hoş bir burun ortaya çıkarabilir. Burun ucu estetiğinde bazen de yukarıya doğru olan burun ucunu daha normale döndürebilirsiniz. Burun ucu estetiğinde deliklerini de baz almak mümkün. Çok ufak burun deliği ya da çok büyük burun deliği sizleri yine mutsuz edebilir. Burun ucu estetiği için doktorunuz zaten yapacağı uygulamayı anlatacak ve hatta bilgisayardan ekleme yaparak ortalama olarak nasıl bir sonucun çıkacağını sizlere gösteriyor olacak.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz