Bunları Yapın Formda Görünün!

Bunları Yapın Formda Görünün!

Ne yaparsam yapayım sokaklarda gördüğüm kadınlar kadar alımlı ve cazibeli görünemiyorum demeden önce neleri atladığınızı düşünün. Belki de küçük sandığınız detaylar çekici görünmenizi gölgeleyen unsurlar olabilir. Bir de bunları deneyin.

Doğru Parçalarla Doğru Kombin
İkonik moda yaratacağım diye saçma sapan parçaları olmadık şeylerle birleştirmeyin. Ya bir klasikçi ya da bir modernci olun.  Yapmak istediğiniz karmaları yapanlar uzun araştırmalar sonucunda yapıyor üstelik de formda bir askı niteliğinde vücuda sahipler. Onlar gibi olmaya çalışmayın en iyisi mi siz ilhamlarla kombin yaratırken kendiniz gibi davranın.

Düşük Bel Faciası 
Sarkık bir karnınız ya da baseniniz varsa kesinlikle düşük bel pantolonlardan uzak durun.

Ayna Ayna Güzel Ayna
Hazırlanırken sadece giyindikten sonra ya da makyaj yaparken ayna karşısına geçmek olmaz. Evden çıkmadan önce son dokunuşu yaptıktan sonra mutlaka bir kez aynada kendinizi tepeden tırnağa süzmelisiniz böylelikle yolunda gitmeyen bir şeyler varsa fark ederek düzeltme imkanı bulursunuz.  Bunun için antrede bir boy aynası olmasının ya da kendinden aynalı portmantolardan bulundurmanızda fayda var.

Günde Bir Kez Makyaj Yapmayın
Evden çıkarken makyajınızı yaptınız ve bir daha yüzünüze dokunmadınız mı? Bu büyük bir hata, kimseler duymasın. Kadın dediğin her 2 bilemedin 3 saatte bir makyajını tazeler. En olmadı çantasından mini aynasını çıkararak yüzünü bir kontrol eder. Hatta bu iş için üretilmiş kendinden aynalı çantalardan alırsanız karlı çıkarsınız. Makyajınızı belirli aralıklarla tazeleyin ki bayat ve donuk bir makyajla ortalıklarda dolaşmayın. Hele ki akışkan yaz aylarında.

Parlak Bir Little Black Dress Şıklığı
Gece için ya da gündüz için seçtiğiniz siyah elbiselerinizin veya günlük siyah moda parçalarının solgun görünmemesine dikkat edin. Ya siyahlar için özel olarak üretilen deterjanlardan kulanın ya da solan giysileri çöpe atın. Çünkü keskinliğini kaybeden siyah bir elbise, tozlu bir arabaya benzeyebilir. Daha kepek rezaletinden söz bile etmedik.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz