Bu Çay Zayıflatıyor!

Bu Çay Zayıflatıyor!

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte, kilo verme telaşı  ve sıkı diyet yapma zamanları da başlar. Belki siz de yaz dnemine kadar vereceğiniz kiloları düşünmeye başladınız. Yalnız değilsiniz; Dünyadaki birçok kadının ortak sorunu kilo problemi!

Kilo verdiren çaylar, doğru uygulandığında gerçekten de oldukça yararlı oluyor. Ancak çayları günde bir fincanda fazla tüketmemeli, çayın yanısıra yeme içmelerinizi de azaltmalısınız.

Fazla kilolardan kurtulmak için uygulayacağınız bu çay, son derece etkilidir ve sizin diyetinizle birlikte 1 ayda 4 kilodan fazla vermenizi sağlayacaktır.

 

Malzemeler

1 poşet yeşil çay
1 tutam biberiye
1 tutam rezene
Küçük bir parça zencefil
Bir çubuk tarçın
Yarım limon
Büyük bir bardak su

Çayın Hazırlanışı

Limon hariç tüm malzemeler, bir çaydanlığın içindeki kaynar suya koyularak 5 dakika kadar kaynatılır. Sadece çubuk tarçın, çayın içinde yalnızca iki dakika bekletilerek, alınır.

Çay, ocaktan alındıktan sonra içine yarım limon iri parçalar halinde atılır ve 5 dakika ağzı kapalı olarak demlenir. Sıcak olarak, günde bir fincan içebilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz