Brezilya 2014 Dünya Kupası Güzelleri

Brezilya 2014 Dünya Kupası Güzelleri

Biliyorsunuz ki 2014 Dünya Kupası organizasyonu bu sene Brezilya’da düzenleniyor. Malesef ülkemizin katılamadığı bir dünya kupası izliyoruz. 12 Haziranda başlayan ve 13 Temmuz 2014′e kadar sürecek olan Dünya Kupası organizasyonu çok renkli görüntülere sahne oluyor. Brezilya‘da organize edilen ve halen süren kupa şöleninde Çeyrek Final maçlarına gelindi. Brezilya 1950 yılından sonra ikinci defa bir Dünya Kupası organizasyonunu düzenleyerek aradan geçen uzun yıllardan sonra tekrar sokaklara döküldü. 1978 yılında Arjantin’in ev sahipliğinden beri Güney Amerika’da düzenlenen ilk turnuva olma özelliğini de taşıyor. Aynı zamanda Brezilya; Meksika, İtalya, Fransa, ve Almanya’dan sonra turnuvayı ikinci kez düzenlemiş ülkeler arasına katıldı. Daha fazla uzatmadan hem tribünden görüntüler hemde ülkesini desteklemek için podyuma çıkan o ülkenin güzellerini sizlere paylaşmak istedik.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz