Boyun Sarkmalarına Karşı Maskeler

Boyun Sarkmalarına Karşı Maskeler

Yaşınız ilerledikçe zamanla tüm vücudunuz gibi boynunuzda yer çekimine engel olamaz. Şimdi önereceğimiz doğal maskelerle bu durumu engelleyebilir veya oluşmasını geciktirebilirsiniz.

Bir yumurtanın sarısını bir çay kaşığı bal, yarım bardak sıkma portakal suyu ile karıştırarak boynunuza sürüp iyice kuruyana kadar bekletin. Sonra ılık su ile iyice yıkayın ve nemlendirici krem sürün.

Küçük küçük doğranmış bir salatalığı bez parçası üzerine dizin ve boynunuza bunu dolayın. 20 dakika sonra da onun kalıntılarını suyla yıkayın.

Yarım limon suyunu bir çay kaşığı zeytinyağı ile homojen oluncaya kadar karıştırın. Bu içeriği ince pamuk kumaş üzerine sürerek boynunuza iyice dolayın ve 10-15 dakika bekletin.

Haşlanmış patatesin kabuklarını soyup ezerek, bir çay kaşığı zeytinyağı ve gliserinle iyice karıştırarak gazlı bezi üzerine tamamen sarın ve kalın bir kumaşla örtüp 15-20 dakika tutun.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz