Bootie Nasıl Kombinlenir?

Bootie Nasıl Kombinlenir?

Sonbaharın gelmesi ve soğuk havanın etkisi ile kış modasına ait detaylar ön plana çıkmaya başlamıştır. Bu kapsamda ‘botlar’ kış sezonunun en vazgeçilmez ve modası en geçmeyen parçalardan biridir.

Bu sezon ‘bilek boyunda botlar’ geçen sezon olduğu gibi yine oldukça popülerdir. Bu yazımızda hem spor hem de şık parçalarla birleştirilen ve ‘bootie’ diye bilinen bu tip botları nasıl kombine edeceğimizi inceleyeceğiz.

Naturel Renklerde Bol Hacimli Triko – Kahverengi Bootie

Bu sezon bootie modasının en sık görülen kombine etme şekli, doğal tonlarda trikolar ile kombine etmektir. Özellikle doğal tonda hacimli duran triko bir kazağı kahverengi bootie ile birlikte kullanmak, sezonun trend görüntüsüne ayak uydurmanızı sağlayacaktır.

Panço – Dar Pantolon – Bootie

Soğuğun etkisini iyice hissettirdiği şu günlerde hem şık hem de oldukça pratik bir parça: panço. Bu sezon oldukça moda olan pançolar, bootie ile kombine etmek için de iyi bir yardımcı olmaktadır. Özellikle de süet dokulu bir bootie ve dar bir pantolon bu kombini tamamlayan en iyi parçalardır.

Dar Elbise – Deri Ceket – Bootie

Elbiseler, yaz sezonunda da olduğu kadar kış sezonunda da rahatlıkla kullanabileceğimiz anahtar bir parçadır. Bu kombin fikrinde trend parça olan dar, vücuda yapışan bir elbise kullanarak, bu elbisenin seksi görünümünü deri ceket ile yumuşatıyoruz. Bootie formunda bir bot ile kombini tamamlıyoruz. Böylece elbisenin seksi formunu yumuşattığımız gibi deri ceketi de bootie kullanarak güçlendiriyoruz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz