Bölgesel Zayıflama Hareketleri ve Yöntemleri

Bölgesel Zayıflama Hareketleri ve Yöntemleri

Bölgesel zayıflama denilince aklımıza ilk olarak vücudun belli bölgelerinden verilecek kilo fazlalığı anlamına gelmektedir. Yani en çok bölgesel zayıflamak isteyen bayanlar basen, kalça ve göbek bölgelerinden şikayet etmektedir. Bölgesel zayıflamak ve zayıflatılmak istenen bölgeye yönelik yapılacak egzersiz ve hareketler çok önemlidir.

Yapılan bir çok diyet ve beslenme yinede sizlere cevap vermiyor kilo aldırmanızı sağlıyorsa o zaman yapacak tek bir şey var o da bölgesel zayıflama yöntemlerini kullanmak. Diyet uygulasak, spor yapsak da vücudumuzun bazı bölgelerini bir türlü inceltmemiz mümkün olmuyor. Karındaki yağlanmalar ve kalçalarda ki  yağlar gözümüzü korkutmamalı. Hele birde üst bacaklardaki yağlanma ve bel bölgesindeki fazla yağlar biraz zorluyor sağlık açısından. Eğer bu durumlar ile karşı karşıya kalırsanız mutlaka bölgesel zayıflama hareketlerini uygulamalısınız.

 Göbek eritme sağlık açısından zor olsa da bu egzersiz hareketleri sayesinde yapılabilen bir şey.

diet

Vakum Tedavisi ile Zayıflama ;

Vakum tedavisi genelde selülit tedavisinde kullanılıyor. Ancak bölgesel zayıflamak isteyenler içinde vakum tedavisi sayesinde 1-2 beden incelmenize olanak sağlayacaktır.

Pasif Jimnastik Aletleri ile Zayıflama ;

Pasif jimnastik aletlerini kullanarak zayıflayabilirsiniz. Kaslara faradik ve interferansial akım vermesi ile birlikte vücudda gevşeme hareketleri meydana gelir. Bu sayede hemen vücudunuz yağları yakmaya başlar ve çabuk parçalanmasına sebebptir. Bu yöntem ile zayıflamak ise tercihler arasındadır.

Enfraruj Işınları ile Zayıflama ;

En bilinir yöntem olan Enfraruj yöntemi ile istediğiniz bölgeye uygulayabiliyorsunuz. Böylece istediğiniz bölge zayıflayabiliyor. İstenilen bölgede yağ yakma işlemi başlatması sayesinde hemen tedaviye cevap vermektedir. Vücudunuzu bu şekilde şekillendirebilirsiniz. Pasif Jimnastik Aleti ile birlikte kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bölgesel zayıflama yöntemleri bu şekildeydi. Birde aşağıda ki resimden bölgesel zayıflama hareketlerine göz atabilirsiniz.

bolgesel-zayiflama-hareketleri-6345a5


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz