Bir Barbaros Yachting Molası

Bir Barbaros Yachting Molası

Sıcak havanın bizi yakıp kavurduğu nefes almak için yer aradığımız bu günlerde, maviye doğru bir tura çıkmak ister misiniz? Kendinizi Ege ve Akdeniz’in yeşil ve mavinin en güzel tonunun olduğu serin sularına atmayı hayal eder misiniz? Peki hayal etmek yerine gerçeğe dönüştürmeye ne dersiniz?

Barbaros Yachting size özel hazırladığı mavi yolculuk turlarıyla hizmetinizdedir. Yaz ayının bu kaçırılmaz fırsatını barbarosyatching.com.tr sitesinden ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir kafanızdaki soruları cevaba kavuşturabilirsiniz. Üstelik sitede sizin sorularınıza cevap olacak bir kişi sürekli çevrimiçi bulunmaktadır. Size bu kadar değer veren bir tur yemekleriyle , yatı ve yatının dizaynıyla, rahatlığıyla, güler yüzü, hizmete her daim hazır personeli, aktiviteleri ile birlikte bir adım ötenizde. 350 euro’dan başlayan fiyatlarla sizi yacht charter, cabin charter, gulet seçenekleri ile blue cruise ‘e her zaman bekliyoruz. Arkadaşlarınızı, sevgilinizi ailenizi eşinizi alıp mavinin tonlarını keşfetmeye, aşçılarımızın size özel yapacağı birbirinden enfes yemekleri tatmaya, denizinde serinlemeye , karaya attığımız her devirde ayrı yerler ayrı tatlar ayrı güzellikler keşfetmeye, her saniyenin ne kadar güzel ve özel olduğunu en önemlisi kendinizin biricik olduğunuzu hissedeceğiniz bu maviye yolculuk için kendinize bir Barbaros Yachting molası veriniz.

Ege ve Akdeniz’in bilinmeyen kıyılarında başlayacağımız bu macerada güvenliğiniz de kendiniz gibi bizim için çok değerli. En yakın zamanda görüşmek dileklerimizle, hoşçakalın.

Daha detaylı bilgi almak için: http://www.barbarosyachting.com


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz