Bir Annenin Çantasında Olmazsa Olmaz 10 Şey

Bir Annenin Çantasında Olmazsa Olmaz 10 Şey

Gün içerisinde bir yerden bir yere giderken annelerin çocuklarına karşı sorumluluklarını yerine getirebilmeleri için her daim hazırlıklı olmaları gerekmekte. Sorumlu anneler kendilerinin iç huzuru ve çocuklarının mutluluğu için, çantalarından eksik etmeleri gereken şeylerin neler olduğuna dair bir anket yapılmış. Bu anketin sonucuna göre, iki üç yaş arası çocukları olan bütün annelerin ,görüş birliği sağladığı ve bir annenin çantasında olması gereken on şey sıralanmış.

1. Cüzdan
2. Telefon
3. Su
4. Bisküvi
5. Pamuklu mendil
6. Oyuncak
7. Islak mendil
8. Bebek bezi
9. Pantolon
10. Kalem kâğıt

Bitmek tükenmek bilmeyen ihtiyaçları karşısında elbette ki daha çok şey yanınıza alabilirsiniz ama bu sizin taşıyacağınız yükü artıracağından en elzem şeyleri yanınızda almanız sizin yararınıza olacaktır. Çocuğunuzla dışarı çıkmayı gözünüzde fazla büyütmeden, bu anketin sonuçlarından yararlanarak hayatınızı kolaylaştırın.

Yaşlarına göre farklılık gösteren ihtiyaçlarını belirlemek annelerin öngörüsü doğrultusunda oluşturulurken, iki üç yaş çocuklar için, annelerinin çantalarında bulundurması gereken şeyleri göz ardı etmemek sizi karşılaşacağınız sıkıntılardan kurtaracaktır. Size yararlı olacak bu yazıyı arkadaşlarınızla paylaşmanız halinde mutlu anneler ve çocuklar çoğalacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz