Bella B BuzzyBee Organik Böcek ve Sinek Kovucu Sprey

Bella B BuzzyBee Organik Böcek ve Sinek Kovucu Sprey

Bella B, organik ve doğal içeriklere sahip bir markadır. Tüm dermatologlar tarafından güvenle tavsiye edilen Bella B ürünlerini biraz inceleyelim.

Doğal ve organik içerikleri sayesinde anne adaylarına, annelere, bebek ve çocuklara rahatlıkla tavsiye edilebilen ve bu kişilere çok rahat bir şekilde hitap edilebilen bir markadır. Bütün bunların da yanı sıra markanın kremi, temizleme jeli ve göz çevresi bakımı gibi ürün çeşitleri de yer almaktadır. Bella B markasının en çok tercih edilen ürünleri arasında çatlak kremşi, çocukların rahat bir uyku uyuması için rahatlatıcı masaj kremleri, bebek ve çocuklar için hazırlanan kremleri ve böcek kovucu spreyi yer almaktadır. Bella B markası çatlak kremleri ile hamilelik ve sonraki dönemlerde oluşan çatlakların etkisini en aza indirger. İçeriği organik olduğu içinde vücudun doğal olan yapısını hiç bozmadan pürüzsüz ve taze bir cilt görünümü sunmaktadır. Çocukların burun tıkanıklığının giderilmesi ve rahat uyumaları için geliştirilen rahatlatıcı masaj kremi de okaliptüs ve lavanta yağı içermektedir. Yapmanız gereken şey bebeğinizi uyuması için yatırmadan önce göğüs ve boyun bölgesine uygulamanızdır. Bu esnada masaj yaparak nazik hareketlerle uygulamayı unutmayınız. Bella B ürünlerinin içerisinde paraben, zararlı kimyasallar, hayvansal içerikler, lanolin ve yapay koruyucular olmadığı içinde bebeklerinize ve kendi cildinize rahatlıkla uygulama yapabilirsiniz.

Bella B, özel olarak anne ve bebeklerin kullanımına özel olarak üretilmiştir. Çünkü hassas olan bebek cildi özel bir bakım gerektirmektedir.Tamamen doğal maddelerden oluşan Bella B markasının içeriğinde kakao, shea yağı, mango, zeytinyağı, avokado yağı, soya ekstresi, mango ekstresi ve C vitamini gibi birçok bitkisel yağ bulunmaktadır.

Bella B markasının şüphesiz en çok tercih edilen ürünü arasında BuzzyBee organik böcek ve sinek kovucu sprey yer almaktadır. Bu ürün bebeklerin hassas cildinin kullanımına uygun olan bir üründür. Bebeklerin cildini koruyarak, sinek ve böcekleri uzaklaştırmaya yarar.Bella B BuzzyBee organik böcek ve sinek kovucu spreyi sinek ve böceğin çoğunlukla olduğu dönemlerde kullanabilirsiniz. Ürün sprey şişede olduğu için bu şişeyle kol ve bacak gibi açıkta kalan bölgelere veya ihtiyaç duyduğunuz bölgelere rahatlıkla uygulama yapabilirsiniz.

Yazın en rahatsız olduğumuz ve en çok karşılaştığımız sorunların başında sivrisinekler gelmektedir. Bebeğimizin cildi gelişimini tamamlamadığı ve korumasız olduğu için hassastır. Bu yüzdende özellikle geceleri veya dışarıdayken sinek ve böcek ısırıklarıyla karşı karşıya gelebilirler. Hepimizi böcek ve sinek ısırabilir ama büyüklerde ki ısırma gibi küçüklerde de kızarma, şişme ve kaşıntının boyutu değişebilir. Bebekleri sinek ısırdıktan sonra vücutlarında 15 gün kadar görülen kırmızı ve hafif içi dolu kabarcıklar görülmektedir. Bu kabarcıklar aynı zamanda kaşıntı da yapacağı için bebeğiniz fazlasıyla huzursuz olacaktır. Bu sebeple bebeğinizi bu ısırmalara ve huzursuzlaşmalara maruz bırakmamak için sinek kovucu ürünleri kullanabilirsiniz. Bu konuda size en organik ve zararsız olan Bella B BuzzyBee organik böcek ve sinek kovucu sprey yardımcı olacaktır. Bu sorunun çözümü için mükemmel bir ürün olan böcek ve sinek kovucu sprey sayesinde bebeğinize sineklerin ve böceklerin yaklaşmasına engel olur. . Bella B BuzzyBee organik böcek ve sinek kovucu sprey içeriğinde bulunan sedir ağacı, lemongrass, citronella, okaliptüs ve soya fasulyesi yağları sayesinde böcekleri ve sinekleri bebeğinizin cildinden uzaklaştırır. Yine içeriğinde bulunan AloeVeraantienflamatuvar özelliği sayesinde de cildinizi yatıştırarak güçlenmesine yardımcı olur. Hayvanlar üzerinde de test yapılmayan . Bella B BuzzyBee organik böcek ve sinek kovucu spreyi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

https://www.dermoeczanem.com/bella-b-buzzy-bee-bocek-ve-sinek-kovucu-sprey-147ml


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz