Bel ve Karın Bölgesindeki Yağları Eritmek

Bel ve Karın Bölgesindeki Yağları Eritmek

Erkeklerde en geniş bölgeden ölçülecek olan göbek çevresi ölçümlerinde;
70 -93 cm: Normal
94 -101 cm: Riskli
102 cm ve üzeri: Yüksek riskli olarak belirlenmiştir.

Kadınlarda ise;
60 – 79 cm: Normal
80 – 87 cm: Risk
88 cm ve üzeri: Yüksek riskli olarak belirlenmiştir.

Göbek ve bel bölgesini eritebilmek oldukça zor bir iştir. Ancak aşağıda vereceğimiz püf noktaları ile yağlı göbekler ve karınlar mazide kalacak.

Öncelikle alkol ve tatlı tüketimini sınırlayarak, aşırı yağlı yiyeceklerden sakınmamız lazım. Bol yoğurt tüketmek de metabolizmayı hızlandırmak ve göbek yağlarını eritmek açısından oldukça önemli  Özellikle gece atıştırmaları ve akşam yemeğinden sonra tüketeceğiniz tatlıları artık rafa kaldırmanın da vakti geldi.

Yediklerimize dikkat etmeye başladığımıza göre yürüyüşlerin dışında haftada 2 ya da 3 sıklıkla 10’ar dakikadan toplam 20 veya 30 dakikalık bölgesel direnç çalışmaları ile karın bölgesinde bulunan yağların daha hızlı yanmasını sağlamalıyız. Eğer egzersiz yapmayı sevmiyorsanız her sabah uyandığınızda camınızı açarak temiz bir havada 30 kere karnınızı şişirerek burnunuzdan derin bir nefes alarak 2-3 saniye bu nefesi tutun. Ardından yavaşça tuttuğunuz nefesi bırakın. Aynı uygulamayı akşam yatmadan önce yapmak da oldukça elzem.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz