Baştan Aşağı Beyazlara Bürüneceğimiz Bir Yaz Geliyor

Baştan Aşağı Beyazlara Bürüneceğimiz Bir Yaz Geliyor

Beyaz yaz mevsimlerinin en çok tercih edilen rengidir. Ancak bu yazın trendi baştan aşağı beyazlara bürünmek. Yani bembeyaz bir yaz bizleri bekliyor. Evet, bu yazın ana trendi tamamen beyaz giyinmek. Bunu tek parça elbiseler ya da tulumlarla da yapabilirsiniz, pantolon, etek, şort ya da tayt kombinleriyle de, sizin zevkinize ve yaratıcılığınıza kalmış.

Günlük Hayatta Bembeyaz Kombinler

Bembeyaz giyinme trendini günlük hayatınıza taşımak istiyorsanız pantolon-gömlek ya da pantolon-tişört kombinleri mükemmel birer seçenek. Ayakkabı olarak da beyaz babet ya da espadrilleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu kombinlerle işe de gidebileceğinizi hatırlatalım. Tabi şort-gömlek kombinlerini de yabana atmamak lazım. Zira bu kombinlerle hem yazın ruhuna uygun, hem rahat hem de trendi görünebilirsiniz.

Yaz Davetlerine Bembeyaz Katılın

Yaz ayları davetlerin, partilerin en yoğun olduğu dönem. Bembeyaz giyinme trendine uygun kombinlerle partilerin hem en trendi hem de güzelliğiyle büyüleyen kadını olabilirsiniz. Özellikle beyaz elbiseler bronz tende mükemmel duracaktır. Bu elbiseleri beyaz topuklu ayakkabılar ve portföy çantalarla tamamlayarak tarzınızı ve dişiliğinizi konuşturun.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz