Bandana Modası Bitti Mi Dersiniz?

Bandana Modası Bitti Mi Dersiniz?

Geçtiğimiz yıllarda çokça gördüğümüz bandanalar bu yıl geçmiş moda kategorisine mi dahil oluyor? Tabi ji de hayır.. Bandana modası ses getirecek şekilde saçlarımızı renklendirmeye geliyor. Bir çok renk ve modelden oluşan bandanalar kimilerine yakışır iken kimilerinde çok aykırı duruyor.

Farklı bağlama şekilleriyle karşımıza çıkan bandanalar saçı uzun ve daha canlı göstermektedir. Aynı şekilde yüzün ortaya çıkmasını hatta gözlerin daha çok ilgi çekmesini sağlıyor. Ayakkabı, çanta, kolye, yüzük derken kombinlerimizi tamamlamak için çırpınır. Buna bandana da dahil oluyor. Ve kombinlerimizin en renkli yardımcısı oluyor. Özellikle sıcak günleri renklendirmek için kullanılan bandanalar özellikle düz saçlara çok yakışıyor..

2015 ile boncuklu modeliyle modaya damga vuran bandanalar 2016 ile hangi modeliyle modaya damga vuracak merak ediliyor fakat bu merakın giderilmesi için sıcak günlerin gelmesi lazım…

Yaz günlerinin vazgeçilmez kombin tamamlayıcısı bandanalar çok özen gösterilmeden yapılan saç modeline de çok yakışıyor. Bu özelliği nedeniyle bandanalar çok çaba istemiyor ve hazırlanmanızı hızlandırıyor..


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz