Aspirinin Kullanım Alanları

Aspirinin Kullanım Alanları

Geleneksel ağrı kesici olan aspirin, kadınların elinde bir ilaçtan çok daha farklı şekillerde de kullanılmakta. Aspirin, şifa niyetine her evde bulundurulurken, aynı zamanda günlük yaşamda pratik güzellik ve temizlik sağlıyor.

Aspirinin en önemli pratik faydalarından biri; kepeği yok etmesi. Kullandığınız şampuanın içine iki adet ezilmiş aspirin ekleyerek göstereceği etkiye birebir tanık olacaksınız. Uygulanması kolay olduğu için, saçların kepekten kurtulması ve canlı görünüme kavuşmasında aspirinden faydalanılır.

Yüzün görünümünü bozan sivilce ve can yakan nasırlar; güzelliğe gölge düşüren sorunların başındadır. Sivilce ve nasır sorunlarından doğal şekilde kurtulabilirsiniz. Limon suyunun içine ezilmiş aspirin eklenerek, sivilce ve nasırlı bölgelere sürerek birkaç saat bekletin. Uygulanan karışımın etkisinin artırılması için, karışımın uygulandığı bölgenin streç film ile sarılması önerilir. 

Ev işlerinde aspirin kullanacağınız aklınıza gelir miydi? Zor lekeleri çıkarıcı etkisi bilinen aspirin kullanarak, lekeli giysi ve yüzeyleri kirli görünümden arıtabilirsiniz. Ayrıca; sessiz güzellikleri ile evlerimizi güzelleştiren çiçekler, aspirin verildiğinde canlanıp gelişir.

Çok amaçlı kullanımları olan aspirin; kolay, hızlı ve ekonomik çözümler sunarak evlerimizdeki yerini korumaya daha çok zamanlar devam edeceğe benziyor.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz