Antre Dekorasyonu için Yaratıcı Fikirler

Antre Dekorasyonu için Yaratıcı Fikirler

Evinizin karşılama bölümü olan antre için dekorasyon oldukça önemlidir. Antre dekorasyonu, fazla zaman geçirilmeyen ve birkaç odanın açıldığı bir alanı kapsamaktadır.

Antreler için hem oturma hem de depolama sorununu çözen,üst tarafı sedir olan altına da sepetlerin koyulabildiği ahşap tarzda banklar oldukça kullanışlıdır.

Antreler genelde doğal ışık almazlar. Doğru aydınlatmaların kullanılması önemlidir. Yüksek tavanlı mekanlarda büyük aydınlatmalar çok şık duracaktır.

Dresuarınızın üzerinde kullanılacak heykelsi tarzda bir abajur akşamları hoş ve şık bir aydınlık sağlar hem de mekanınızın havasını anında değiştirir.

Antrelerde olmazsa olmazlardan biri de aynadır. Duvarlarında çokça ayna kullanabilirsiniz.

Büyük duvarlarınız varsa tablolar, resim ve fotoğraflar sergilemenin harika olacağını da unutmayın.

Renk konusunda bu alanlar daha esnektir. Evin herhangi bir yerinde terch edemeyeceğiniz renkleri bu alanda rahatça kullanabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz