Anında 10 Yaş Genç Gösteren Makyaj Hileleri

Anında 10 Yaş Genç Gösteren Makyaj Hileleri

Kendinizi daha genç ve daha canlı bir cilde sahip biri olarak hissetmek için oldukça kolay makyaj hileleriyle bunu başarabilirsiniz.

Bu hileler ile anında kendini daha genç ve daha güzel hissederek,10 yaş birden gençleşecek siniz…

İfadeni belirginleştir
Kalkık ve belirgin olan kaşlar, yüz ifadenizi daha anlamlı yaparak daha genç görünmenizi sağlar. Saç renginizden bir ton açık bir kaş farıyla ya da kaş kalemiyle boşlukları doldurabilirsiniz. Üst kısımlarda da kaş çizgisinin hizasından hiç sapmadan yatay bir çizgi çekerek ardından parmaklarınızla görünümü yumuşatabilirsiniz.

İnce çizgileri sakla
Aydınlatıcı olan kapatıcıları tercih etmelisiniz. Göz altı ve göz çevresine de uygulanmalıdır. Parmaklarınızla iyice yedirerek ince kırışıklıkları kapatabilirsiniz.

Gıdıdan kurtul
Gıdı bölgesine ten renginden iki ton koyu fondöteni ya da bronzlaştırıcı bir pudrayı ince bir kat halinde uygulamalısınız. Bir sünger ya da fırçayla ürünü boynunuza doğru dağıtarak gölgeleme işlemiyle gıdı bölgenizi gizleyebilirsiniz. Çene kemiğine ise bronzlaştırıcı bir pudrayla bir iki dokunuşta bulunarak yüz hatlarınızı belirginleştirebilirsiniz.

Allık ve ruj seçimi önemli
Teninize uygun bir allık kullanmalısınız. Doğal tonları aşmadan hafif bir allık yüzünüze ışıltı kazandırırken güzelliğinizi ön plana çıkaracaktır. Ruj seçiminde de genel olarak ise pastel tonlar sizi daha genç gösterirken daha doğal bir görünüm sağlamaktadır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz