Aksesuarlar Neden Vazgeçilmezdir?

Aksesuarlar Neden Vazgeçilmezdir?

Esasında bu kelime Fransızca kökenli bir kelime olup, onlardan sözcüğümüzde ve günlük hayatımızda yerini almıştır. Şimdi gelelim aksesuarların nerelerde ve nasıl kullanıldığına. Esasında bu kelime o kadar geniş anlamlıdır ki, biz şu an sadece bayanların yani bizim kullandığımız elbiselerdeki aksesuarların öneminden bahsedeceğiz.

Evlerimizde yatak odasında dolaplara bakıldığında her bayanın muhakkak sade ve dümdüz illaki birer ikişer elbisemiz mevcuttur. Bunları üzerimize giydiğimiz zaman ile aksesuarlar ile süslediğimizdeki halinizi bir gözünüzün önüne getirin! Evet, haklısınız aksesuarlar neden vazgeçilmez olduğunu sizde görür gibisiniz değil mi? Şimdi düz elbiselerimize bel kısmına renkli birer kemer taksak o düz renkteki sade elbisemizin üzerine birde atkı ya da güne göre hafif renkli aksesuar olarak bir şal atsak sizce nasıl olur?

kadın-aksesuar

İşte bayanların bu sebeple aksesuarlar ile arasının iyi olduğu aşikârdır. Bayanların çoğunun elbise fiyatlarında nasıl pazarlıklar yaptığını bilirsiniz. Ancak söz aksesuara geldiği zaman bunun önemi yoktur. Evet, bayanların vazgeçilmez birer takıntısı olan aksesuarlar içinde en önemli olanları da tabi ki takılardır. Biz bayanların takı seçimleri çoğunlukla evdeki giysi modelleri ile sınırlı olmayabilir. Esasında aksesuar olarak takılacak takıların en büyük özellikleri elbisenin sadece tek bir modeli ile sınırlı olmamasıdır. Aksesuar olarak takı seçimlerinin yapılması ince, şık ve gösterişli olması yeterli sayılabilmektedir. Bu sıralar yeni eğilim bayanlar arasında aksesuarlardaki renk kombinasyonunun birbiri ile zıt olanıdır. Sizlere bu seneki aksesuar alımlarında en büyük tavsiyemiz; Aksesuar seçiminde kullanacağınız takı ya da giysilerin açık ve tonlarının ışıltılı olmasıdır.

 


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz