Ahşap Boncuk Çeşitleri Prestij Boncuk’ta

Ahşap Boncuk Çeşitleri Prestij Boncuk’ta

Birbirinden farklı özellikleri sayesinde, çeşitli amaçlar için kullanılabilen ahşap boncuk ürünlerimiz, gelişmiş renk seçenekleri sayesinde kıyafet ve aksesuarlara da uyumlu olmaktadır. Kupa, tepsi, bardak ya da kıyafet süslemeleri amacı ile kullanılabilmektedir. Özellikle bayanlar arasında yaygın olarak beğenilen ahşap boncuk çeşitlerimiz aynı zamanda örgü işleri ve kolye tasarımlarında da sıkça tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

Ahşap Boncuk Çeşitleri

Her kesimin isteğine ve zevkine göre tasarlanmış olan ahşap boncuk ürünlerimizde, onlarca renk seçenekleri mevcut olmaktadır. Öncelikli olarak krem renkte yer alan ürünlerimizde kahverengi, koyu kahverengi, beyaz, mavi, lacivert, kırmızı ve sarı gibi seçenekler mevcut olmaktadır. Kolye, bileklik ya da örgü tasarımında kullanılacak olan ahşap boncuk ürünleri için genellikle karışık renkler tercih edilirken, ibadet amacı ile tasarlanacak olan tespih ürünleri için tercih edilen ahşap boncuk çeşitleri ise genellikle krem, kahverengi ve koyu kahverengi renkleridir. Aynı zamanda kişilere özel hediyelik yaptırmak ya da yapmak isteyen kişiler içinde avantajlı olan ahşap boncuk malzemelerimizde özel harfli kip boncuk ürünlerimizde bulunmaktadır. Paket halinde satışa sunmuş olduğumuz kip boncuk ürünlerimiz 10 mm boyutunda ve 52 ile 55 adet arasındadır. Renkli küp boncuklar ise 100 gr ağırlığındayken, koyu kahverengi boncuklarımız 100 gr ve pakette 300 ile 320 arasında ürün bulundurmaktadır.

Tespih Yapımı İçin Ahşap Boncuk

Özellikle ülkemizde yaygın olarak tercih edilen ahşap boncuk ürünlerimiz, camilerde ibadet sırasında gerekli olan tespih yapımı içinde ideal ürünler arasında yer almaktadır. Daha çok kahverengi ve koyu kahverengi boncuk malzemelerimizin tercih edildiği camilerde, krem renkteki ahşap boncuk ürünlerimizde sıkça kullanılabilmektedir. Toplu siparişler için indirimleri sağlamakta olan firmamız, 100 TL üzeri siparişleri ücretsiz kargo ile adreslere kadar teslim edebilmektedir.

Özelliklerine Göre Ahşap Boncuk Fiyatları

Bileklik ya da kolye yapımı için sıkça tercih edilmiş olan harfli ahşap küp boncuk ürünlerimiz 5,00 TL, karışık renkli ahşap boncuk ürünlerimiz 9,99 TL ve Diğer ahşap boncuk çeşitlerimiz ise 10,00 TL arasında internet üzerinden satışa sunulmaktadır. Almak istediğiniz ürünler için kolay şekilde iletişime geçebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Ahşap tahta boncuk satın almak için https://www.prestijboncuk.com/ahsap-tahta-boncuk web sitemizi ziyaret edin.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz