Ahmet Maranki ’den Cilt Güzelliği Tüyoları

Ahmet Maranki ’den Cilt Güzelliği Tüyoları

Sayın Maranki’nin cilt güzelliği tüyoları çok konuşuluyor. Her bayan güzel bir cilde sahip olmak ister ve bunun için araştırır. Geç olmadan cilt korunmalıdır. Özelikle göz çevrenizdeki cilt bozulmaları kendini çabuk gösteren bölgelerdendir. Göz torbaları sarkmaya başlar. Yaşa bağlı kırışıklar artmaya başlar. Ahmet Maranki’nin tüyoları neler öğrenelim bayanlar. Ahmet Maranki şuna vurgu yapıyor cildin güzel olması için insanın karaciğer ve sindirim sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasının gerektiği üzerinde vurgu yapıyor.

Önerileri:

* Bol sıvı tüketilmeli,
* Süt ürünlerinin tüketimini fazlalaştırın,
* Baharat tüketimini oldukça azaltın,
* Cildinizi hijyenik gerçek gül suyu ile günlük temizleyin,
* İşlenmiş gıdalar ve asitli içeceklerden uzak durun,
* Havuç kayısı ve yeşil yapraklı sebzelerin bolca tüketilmesi.

Ahmet Maranki ’den Cilt Güzelliği İçin Bitkisel Formüller:

1-) 6 gram ıhlamur yaprağını bir bardak kaynamış suda demleninceye kadar bekletin ve bu suyu cildinize sürün. Kaynamış ıhlamur suyunun cildinize yeniden eski görünümüne kavuştuğunu göreceksiniz.

2-) Marul yaprağının suyunu çıkarıp o su ile yüzünüze masaj yapabilirsiniz. Su cildinizde kuruyana kadar bekletin ve sonra ılık su ile yüzünüzü yıkayın. Cildiniz yenilenecektir.

Yaşınız kaç olursa olsun cildinizle ilgilenin. Her bayan güzel, sağlıklı ve pürüzsüz cilt ister Ahmet Maranki’nin söylediklerine kulak verin ve uygulamanızı tavsiye ederim .


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz