Ağrıyan Ayaklar İçin Özel Kürler

Ağrıyan Ayaklar İçin Özel Kürler

Günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde zaman zaman yorulan vücudun en büyük belirtileri arasında şişen ve ağrımaya başlayan ayaklar bulunur. Çoğu durumda hayatı zindana çevirebilen ağrıyan ayaklar için kimyasal içeren ağrı kesicileri kullanmak çözüm olsa da pek çok kişi bunun yerine daha doğal ve bitkisel yöntemlere yönelir. Ağrıyan ayaklar için özel kürler de tam bu aşamada devreye girerek hem pratik hem de etkili bir şekilde ağrılı ayakları iyileştirme konusunda destekleyici birer tedavi yöntemi haline gelebilir.

Ağrı Kesen Ayak Banyosu

Ağrıyan ayaklar için özel kürler arasında kolay uygulanabilirliği ile ilk sıralarda tercih edilen bu kür için 2 yemek kaşığı zeytinyağı, taze bir limonun suyu ve 2 yemek kaşığı deniz tuzu gerekmektedir. Tüm malzemeler ılık su dolu bir leğen içerisine boşaltıldıktan sonra ayaklar aynı leğene sokulmalı ve yaklaşık 10 dakika kadar içinde bekletilmelidir. Bekleme işlemleri esnasında ayakların yumuşak bir lif ile keselenmesi kürün çok daha etkili olmasını sağlayabilir.

Ağrı Kesen Doğal Kür

Ağrıyan ayaklar için özel kürlerden başka bir tanesi de karbonat ve deniz tuzu karışımıdır. 3 yemek kaşığı deniz tuzu ve 2 su bardağı karbonatın yine bir leğen içerisine konulmasının ardından üstüne ılık su dökülmesi ve ayakların bu suya batırılarak yaklaşık 30 dakika bekletilmesi yeterlidir. Süre bitiminde kurulanan ayaklara ağrıyı azaltmak amacıyla badem yağı da sürülebilir.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz