2018 Saç Rengi Modası

2018 Saç Rengi Modası

Saç modasına damgasını vurmaya hazırlanan renkler, birbirinden farklı tonlamalalarla 2018′ de saçlara dinamizmin ahengini katacak. Her geçen yıl güzellik trendleri farklılıklarıyla zenginleşmekte. Saç renkleri de makyajlardaki trendler gibi çeşitlenmeye devam ediyor. Ten rengine, yüz tipine uygun tonlar, ombre ve balyaj teknikleri gibi saç rengi trendleriyle havanızı değiştirecek saç rengi uygulamaları güzelliklere güzellik katıyor. 2018 yılının trend saç renkleri, her kadına hitap eden tonlara sahip.

Holografik Renklerde Saçlar

Son birkaç yılın en taze saç trendlerinden olan holografik saç rengi, marjinalliği günlük hayata adapte ediyor. Pembeden mora, maviden pastel renklere kadar farklı renkler önümüzdeki yıllarda kadınların güzelliklerini daha çok renklendireceğe benziyor.

Okyanus Renkli Saçlar

Doğa, moda ve güzellik dünyasına eşsiz güzellikleriyle ilham veriyor.  2018 saç rengi trendlerinde bolca göreceğimiz okyanustan gelen ilham, mavi tonlarıya kadınların gönlünde yer bulacak. İçerisinde mavi, turkuaz ve yeşil tonlarını birbiriyle kaynaştıran okyanus rengi  ile saçlar harika görünümlere kavuşacak. İster ombre, ister balyaj tekniği ile okyanusu saçlarınıza taşıyabilirsiniz.

Parlak Beyaz Saçlar

Geçen yıl saç trendlerine gri tonları damgasını vurmuştu. 2018 yılında gri tonların ve kirli beyaz saçların popüleritasinin yerinde, parlak beyaz renkli saçlar salınacak.

Mat Renkli Saçlar

Makyaj dünyasıyla uyumlu ilerleyen saç modası, makyaj trendlerindeki mat renkleri kendi trendlerine de taşıyor. Kumral, sarı, siyah ya da kahverengi saçlarda 2018’de parlaklık değil, mat tonlar tercih edilecek.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz