2018 Abiye Modası

2018 Abiye Modası

Yeni yıla girdiğimize göre artık abiye sezonunda bambaşka bir döneme geçtik. Özellikle bahar ve yaz aylarında düğün davetiyelerinin kapımıza sık sık uğramaya günlerde, seçeceğimiz abiye modelleri ile zorlu bir süreç başladı. Düğünler birbirini izlerken, siz hangi düğüne ne seçeceğinizi kara kara düşünürken zaman hızla geçiyor.

Bir abiye ile bütün yılı geçirmek istemiyorsanız bizi dikkatli dinleyin. Çünkü bu yaz tül ile süslenmiş ya da ihtişamını tülden alan abiyeler revaçta. Tül detaylı elbiselerin en önemli özelliği ise hemen hemen her vücut tipine hitap edebiliyor. Ancak tül detaylı abiyenizi alırken gelin ile karıştırılmamak için renginde beyazdan feragat etmeniz gerekebilir. Sonuçta kimse gelinle pişti olmak istemez değil mi? Tül ile birlikte aklımıza direk dantel modeller geliyor.

Birçok renk yelpazesi ile kucaklaşan dantel modelleri, kendine ve vücuduna güvenen cesur kadınların tercihi olarak bu yaz ön plana çıkıyor. Aynı anda salaş bir güzellik sunarken, şık ve cesur olabilen dantel detaylı abiyeler kesinlikle göz atmanız gereken abiye modelleri arasında.

Birbirinden farklı tarz ve modelde abiye elbiseye https://www.elbisebul.com/abiye-elbise adresinden göz atabilir, dilediğiniz modeli mağazasından sipariş verebilirsiniz.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz