2017 Kış Sokak Modası

2017 Kış Sokak Modası

Bu yazımızda soğuğu, karı ve yağmuru iliklerimize kadar hissettiren kış sezonunda sokaklarda 2017’de hangi tarz giyimlerin öne çıkacağını konu alıyoruz. İşte 2017 kış sokak modası;

Katlı Giyim ve Takım Anlayışı Bizimle
Kat kat giyimler, siyah-gri içine beyaz tercihi gibi ikili giyimler kendini gösteriyor. Omuzlar bir adım birbirlerine yaklaşırken bunu içe giyilen trikolar tamamlıyor. Trikolardaki fark ise tüylü olmaları. Etek ceket, pantolon ceket ikili takımlar yine göze çarpacaklar arasında oluyor. Zıtlar arasında uyumu yakalama modası geride kalmaya başladı. Takımlarda parçaların aynı renk olması önemli bir ayrıntı.

Deride Fark Var
Deri her zaman bir giyim parçamız oldu. Komple lateks, rugan, vinyil kumaşları derinin muaddili olarak pantolonlar ve eteklerde geçmişe göre daha fazla görüyoruz.

Salaş Giyim Stili
Etekler, pantolonlar, kazaklar ve bluzlarda salaş giyim bizimle. Hemen hemen her parçada salaş giyim kendini gösteriyor.

2017-sokak-stili

Etekler ve Pantolonlar
İspanyol paça bol kesim pantolonlar, pantolon giyimizi çeşitlendirecek parçalar arasında bulunmakta. Midi boy etekler ve saçaklı etekler kış sezonunda üzerimizde göreceğimiz diğer tarzlar arasında. Eteklerde payetli, simli, ışıltılı olanları vitrinleri renklendiriyor.

Bluzlar
Bluzların omuzlarındaki fark kolların yarısına kadar düşük olmaları. Volanlı ve hacimli kollara ise devam ediyoruz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz