2017 Kış Sezonu Kaban Modası

2017 Kış Sezonu Kaban Modası

Kışı iliklerimize kadar hissetmeye başladığımız şu günlerde kabanlarımız askılardaki yerini aldı. Kimimiz eskisiyle idare etmeye çalışırken kimimiz arayışlar içinde. “Kışı hangi kumaş, hangi renk, hangi stildeki kaban içinde geçiririm?” sorularının cevaplarını arıyoruz. Biz de yazımızı sizi bu sorularınızdan bir nebze kurtarmak niyetiyle 2017 kış sezonu kaban modası detayları kaleme aldık.

Kürkler ve Kürk Detaylar
Büyük büyük gösterişli kürkler bu kışa damgasını vuruyor. Böylelikle kış sıcacık geçeceğe benziyor. Kadınları feminen gösteren çiçek ayrıntılar kürk anlayışımıza fark getiriyor. Kabanlarımızın ve montlarımızın kol manşetleri, yakaları ve kapşonlarında kürk ayrıntılar göze çarpıyor.

2017-bayan-trenckot-modelleri

Trençkotlar
Hanımefendilerin vazgeçilmez dış giyim ürünü trençkotlar kısa ve dar kesimli olmaktan çıkıyor. Bu yılın modası olan salaş giyim trençkot sektörünü de etkisi altına almış durumda. Trençkotlar oldukça uzun ve bol kesimleriyle sokaklarda boy gösteriyor.

2017-bayan-mont-modelleri

Montlar
Geniş formlarıyla şişme montlar dış giyimde şişme monttan vazgeçemeyenlerin yüzünü güldürecek. Kapşonlu, kapşonsuz, suni kürk detaylılar göze çarpıyor. Suni kürk detayları kapşonun kenarlarında ve montun yaka kısmında görmekteyiz. Şişme montlarda kahve, siyah, koyu mavi ve buz mavisi vitrinlerde ön planda.

Kabanlar kapintone, yün, fermuarlı, düğmeli, çift sıra düğmeli, kaşe, astarlı ve astarsız versiyonlarıyla karşımıza çıkıyor. Bu kış kabanlara deri, kürk gibi küçük dokunuşlarla hareket kazandırılmış halleriyle vitrinlerde. Camel, haki yeşil, siyah, saks mavi ile kabanlara albenili bir hava verilmiş durumda.

2017-kaban-ve-manto-modelleri


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz