2017 Kış Modası Pançolar

2017 Kış Modası Pançolar

Panço stil giyim bir farktır. Panço kurtarıcı bir parçadır. Eğer üzerinizdeki hiçbir parçanın şıklık iddası yoksa bunların toplamının açığını panço ile kapatabilirsiniz. Çünkü pançonun kendi başına giyiminizi tarz haline getirecek bir havası vardır. Giy çık şeklinde bir giyim kolaylığı olduğundan herkesin gardırobunda olması gereken kış sezonu için dış giyim ürünüdür.

 

2017 Kış Modası Panço Çeşitleri

Oversize Pançolar
2017 kış sezonunda pançolar alabildiğine geniş formlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Giyenin üstünde oldukça büyük büyük görünecek bu ürünle modayı yakalamış olacağınızdan kuşkunuz olmasın. Oversize pançonuza bu yılın moda anlayışı, yine 2017 aksesuar trendi olan kemerle kullanılabileceğinin sinyallerini vermiş durumda. Oversize pançonuzu kemerle birlikte kullanabilirsiniz.

2017-trendi-pancolar

Blazer Pançolar
Oversize pançoların alternatifleri olan blazer pançoları kolay kullanımı ile ofisinizde tercih edebileceksiniz. Kareli, düz renk ve etnik desenleriyle kıyafetlerimizin kombinini en özel şekilde tamamlayacak.

Bohem Pançolar
Bohem stil pançolar bu kış ekose, püsküllü, kendine özgü desen anlayışıyla sokakları süslüyor. Bu tarz pançonuzu İspanyol paça pantolonunuzla iyi kombin yapabilirsiniz. Panço üzerine kemer kullanmak da kullanım şekilleri hususunda iyi bir öneri olacak. Kemer sayesinde pançonuzun içinde daha rahat edeceksiniz.

renkli-desenli-panco-modelleri-2017


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz