2017 İlkbahar-Yaz Modasında Bizi Neler Bekliyor?

2017 İlkbahar-Yaz Modasında Bizi Neler Bekliyor?

Markaların yavaş yavaş 2017 ilkbahar-yaz kreasyonlarını gün yüzüne çıkarması ile artık kış modasına veda etme zamanının da geldiğini anlıyoruz. Bu yıl bizi özellikle yaz mevsiminde daha fazla renk kullanımı ve rahat parçalar bekliyor.

Adeta doğanın içerisinden olduğu gibi alınmış hissi verecek sarı, pembe, kırmızı, yeşil, mavi ve turuncu gibi canlı renkler ile sıcak mevsimleri yaşayacağız. Neon renklerin de moda olacağı 2017 yazında bol kesim elbiseler, gömlekler ve pantolonlar moda sayılıyor. Omuz ve sırt detaylı üst parçalar ile birlikte, spor şıklığını yansıtan bol pantolonlar günlük giyim için ideal seçimler olabilir. Plaj grubunda ise geçen sene olduğu gibi 2017’de de eskilerin modasından izler görülecek. Yüksek bel bikiniler, şortlar ve etekler trend olarak görülmeye devam edecek. Yine doğadan seçilen motifler ve desenler ile süslenen bluz ve baharlık ceketler de, sade kombinleri hareketlendirmek için yeterli olacaktır. Büyük ve gösterişli aksesuarlar da yerini, daha sade ve minimalist yüzüklere, küpelere ve bilekliklere bırakacak.

Festivallerin son dönemlerde çok fazla rağbet görmesi ile birlikte, festival giyiminin de moda olarak devam edeceğini 2017 senesinde daha fazla göreceğiz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz