2017/2018 Sonbahar-Kış Ayakkabı Modası

2017/2018 Sonbahar-Kış Ayakkabı Modası

2017 Yılının son çeyreğinde, 90’lı yılların esintilerini gördüğümüz ayakkabı modasında, önümüzdeki günlerde kadife modası yerini alacak. Yeni sezonda kıyafetlerde de sıkça göreceğimiz kadife kumaş, şimdilerde ayakkabılar üzerinde hakimiyet kurmaya hazırlanıyor!

Yeni Sezon Çeşitlilik Yılı Olacak!
Yeni sezon ayakkabı modasında, birçok farklı çeşit görmek mümkün. Hem renk yelpazesi hem de modellerin çeşitliliğiyle, bu yıl ayakkabı yılı olacak. Renkli blok topukların, parlak taşlı ve ışıltılı dokulara sahip çizmelerin, altın renk tonlarının hakim olduğu birçok çeşidin yer alacağı 2017/2018 Sonbahar-Kış sezonu, sarı ve neon tonlarla da iddiasını koruyacak.

Siyah ve Beyaz Hayatımızda Olmaya Devam Ediyor!
Bunun yanı sıra renk sevmeyen kadınlara hitap edecek olan siyah beyaz ayakkabılar da, bu sezon revaçta olacak. Hayatımızdan asla eksik olmayan bu iki rengin, ayakkabı ve ayakkabı uç kısmına göre ayrılacağını belirtelim.

Farklılığı Sevenler İçin Çorap Tarzı Botlar
Geçtiğimiz sezonlarda fazlasıyla tercih edilen çorap tarzı botlarda, yeni sezonda kendine yer bulanlardan sadece biri! Uzun botların sarıp sarmalamasını ve stilinize stil katmasını istiyorsanız, çorap botlar size göre. Ancak dikkat edilmesi gereken bir şey var ki; renk seçimi bu modellerde oldukça önemli. Özellikle çorap rengine eş değer renkleri seçerseniz, şıklığınıza şıklık katmanız işten bile değil.

Kısa Botlar Bu Sezonda Moda
Son zamanlarda pek alışkın olmadığımız kısa botlar, uzun bir aradan sonra yüzünü göstermeye başlıyor. Kış mevsimi denilince akla gelen uzun bot ve çizmeler kadar, kısa botlar ve sivri burunları göreceğimiz kesin!

Jakarlı Çizmeler İle Stillenin
Stilinizde farklılık ve iddia olmasını istiyorsanız, yeni sezonda jakarlı çizmeler tercih edebilirsiniz. Muhteşem desenleri ve toka, kemer gibi detaylarıyla göz dolduran jakarlı çizmeler, doğru bir kombinle enfes görünmenizi sağlayabilir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz