2016’nın Yeni Trendi Gömleği Tersten Giymek

2016’nın Yeni Trendi Gömleği Tersten Giymek
Daha sıra dışı ve daha tarz bir görüntü sergilemek isteyenlerdenseniz bu yaz gömleklerinizi tersten giyeceksiniz. 2016 yazının yeni trendleriarasında gömleği tersten giymek var. Bu sezonun en çılgın sokak modası diyebileceğimiz gömleği tersten giymek şimdiden sokakları doldurmaya başladı.
Sırt Dekoltesini Sevenler İçin 
Gömleğin ön tarafını arkaya getirerek giydiğinizde birkaç düğmesini açık bırakarak sırt dekoltesi uygulayabilir veya tamamen ilikleyip bambaşka bir sokak stili ile gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Ters giydiğiniz gömleğin uç kısımlarını bağlayarak, giydiğiniz alt kıyafetin içine sokarak, bel kısmına kemer takarak, veya uç kısımlarını serbest bırakarak farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Tersten giyeceğiniz gömleğin kısa kol, sıfır kol veya uzun kol olması fark etmediği gibi modelininde hiçbir önemi yok. Yapmanız gereken tek şey gardrobunuzdaki gömlekleri ters çevirmek.

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz