2016 Push-Up Mayo Ve Bikini Trendi

2016 Push-Up Mayo Ve Bikini Trendi

Push-up mayo ve bikiniler,  deniz giysilerine yeni bir anlam ve tarz kazandırırken aynı zamanda bayanları da fiziki görünüm yönünden oldukça mutlu ediyor. Çünkü push-up bikini modelleri yaşlanma etkilerine zıt olarak yer çekimine karşı koyuyor ve vücudu diri gösteriyor. Sütyen  parçasındaki  balenler ve iç göğüs destekleri sayesinde,  bayanların göğüslerini şekillendirirken yukarı doğru çeken push-up bikini modelleri bu şekilde vücudu toparlama özelliklerine sahip.

Böylelikle yarım sütyenli bikini modellerinden faydalanmak isteyen bayanlar push-up bikini modelleri sayesinde bu sene çok daha seksi,  genç  ve diri görünebilecekler. Push-up bikini modelleri bu sezon senenin moda renklerinde gelerek, bebe mavileri, farklı pembe tonları,  mercan kırmızıları, elektrik mavileri, limon sarıları ve canlı çimen yeşilleriyle karşımıza çıkmakta. Yanı sıra yine senenin trendlerinden batik desenli push-uplardan tutunda,  hayvan desenlerinden leopar,  kaplan desenli push-up modellerine kadar deneyebilir veya kenarları bol ipli seksi push-up modellerine de rahatlıkla ulaşabilir ve tercih edebilirsiniz. Zira hepside bu sezon çok moda.

Yanı sıra push-up bikini modelleri,  küçük göğüslere sahip olan bayanlara dolgu malzemeleri sayesinde daha dolgun hatlara sahip görüntüler sağlayarak, istedikleri ölçülerdeki göğüslere ulaşmalarına da destek olmakta. Bu nedenle sizler de bu sene push-up bikini ve mayo trendi çılgınlığına uyararak, çizgili modellerinden, etnik desenlere sahip olanlarından, parlak ışıltılı kumaşlı prus-up lardan, puantiyeli modellerden ve sene trendinde tek renk olanlarından da kullanabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz