2015 Yaz Modası: Çizgili Elbise

2015 Yaz Modası: Çizgili Elbise

Yaz ayları, oda konusunda son derece önemlidir. Sıcak günlerde giyilen elbiseler, hem rahat olmalı hem de günümüz modasına uygun olmalıdır. Şu günlerde özellikle çizgili elbise konusunda önemli bir trend oluşmuştur.

2015 yaz modasında kalın ya da ince çizgilere sahip elbiseler önemli yer tutmaktadır. Bunun yanı sıra dikine ya da enine çizgiler kullanılmaktadır. Bu noktada özellikle tek parça elbiselerde tercih edilen bu çizgiler print on print sistemi kullanılarak üretilmektedir. Yani elbiselerde yer alan çizgiler farklı yönlere uzanarak uyum sağlamaktadır.

Çizgili elbise konusunda yeni sezondaki trendlerden biri de farklı renklerdeki çizgilerin uyumudur. Özellikle siyah ile beyazın uyumundan faydalanılan bu elbiselerde farklı florasan renkler de tercih edilmektedir. Son dönemlerde yapılan moda etkinliklerinde farklı renkte çizgilerin uyumun görmek mümkündür.

Çizgili elbiseyi uygun renkte ayakkabı ve çantalar ile tamamlamak da son derece önemlidir. Birbirinden ünlü markaların kombinlerine bakarak fikir elde edebilir ve fiziksel yapınıza göre en doğru tercihi yapabilirsiniz. Bu sıcak günlerde modadan uzak kalmamak için çizgili elbiselerden tercih etmeniz gerekmektedir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz